Oferta Pracy na Stanowisko Nauczyciela Edukacji Przedszkolnej

PRACA NA STANOWISKU NAUCZYCIELA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM PROWADZONYM PRZEZ SPÓŁDZIELNIĘ SOCJALNĄ „AKTYWNI”

Zakres obowiązków nauczyciela przedszkola:

1) Nauczyciel przedszkola realizuje zadania wychowawczo – dydaktyczne i opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji oraz koncepcji pracy przedszkola/planie pracy przedszkola rozbudowanej o program wg metody Marii Montessori i Dobrego Startu
2) Bezpośrednim przełożonym nauczyciela jest właściciel przedszkola lub jego zastępca.
3) Nauczyciel obowiązany jest do wykonywania swoich obowiązków w czasie i miejscu określonym przez dyrektora przedszkola.
4) Nauczyciele prowadzący daną grupę przedszkolną obowiązani są do ścisłej współpracy w celu ujednolicenia oddziaływań wychowawczych.
5) Nauczyciel współpracuje z innymi pracownikami pedagogicznymi oraz specjalistami.
6) Nauczyciel stanowi wzór etyczny.
7) Nauczyciel współpracuje z woźną/ pomocą nauczyciela w zakresie utrzymania ładu, porządku i estetyki we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywają dzieci.
8) Jako członek rady pedagogicznej nauczyciel ma obowiązek działać w zakresie przewidzianym statutem przedszkola i regulaminem rady pedagogicznej.
9) Nauczyciel ma obowiązek przestrzegać tajemnicy służbowej.
10) Nauczyciel ma obowiązek prowadzić wszelką dokumentację zgodnie z przepisami o systemie oświaty.
11) Nauczyciel musi brać czynny udział w działaniach dot. podnoszenia kwalifikacji.
12) Nauczyciel musi utrzymywać i dbać o warunki bezpieczeństwa higienicznego dzieci.

Wymagane kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela edukacji przedszkolnej:

1) Bardzo dobra znajomość technologii informacyjnych.
2) Znajomość języka angielskiego umożliwiająca przyswajanie wiedzy z materiałów anglojęzycznych.
3) Znajomość Metody Marii Montessori oraz Dobrego Startu.
Min. doświadczenie: 1 rok pracy w przedszkolu lub/i klubie malucha
Min. wykształcenie: Wyższe licencjackie – edukacja wczesnoszkolna

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Liczba wakatów: 3
Przedział wynagrodzenia:
1.800,00 zł/ 1.900,00 zł – miesięcznie (Brutto)
Rozpoczęcie pracy: maj 2015

KANDYDATOM na wyżej wymienione stanowiska oferujemy:

Możliwość pracy w zgranym, młodym zespole
Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

Branża:
Praca Edukacja / Szkolenia

Kontakt:
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „AKTYWNI”
ul. Toruńska 239/241
62-600 Koło
Tel. 512 277 489 lub 889 279 907

CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres: spodzielnia.aktywni@wp.pl

Więcej: Oferta pracy na stanowisko nauczyciel wychowawca