Oferta Pracy na stanowisku Logopedy w Przedszkolu Niepublicznym w Kole

PRACA NA STANOWISKU NAUCZYCIELA LOGOPEDY W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM PROWADZONYM PRZEZ SPÓŁDZIELNIĘ SOCJALNĄ „AKTYWNI”

Zakres obowiązków nauczyciela logopedy:

1. Diagnozowanie oraz ciągłe i systematyczne monitorowanie poziomu rozwoju powierzonych dzieci.
2. Systematyczne prowadzenie obowiązującej dokumentacji logopedycznej.
3. Prowadzenie terapii indywidualnej bądź grupowej oraz dbanie o całokształt rozwoju dziecka.
4. Tworzenie programów w zakresie pracy logopedycznej z dzieckiem.
5. Obserwacja i ocena postępów dziecka oraz przedstawienie opinii o dziecku nauczycielowi prowadzącemu.
6. Współpraca z nauczycielami poszczególnych grup.
7. Prowadzenie zajęć instruktażowych oraz konsultacji logopedycznych dla rodziców.
8. Dbanie o warsztat pracy: samodzielne wykonywanie pomocy oraz efektywne wykorzystywanie pomocy już istniejących, przygotowywanie materiałów pomocniczych do pracy z dzieckiem
9. Prowadzenie zajęć instruktażowych dla nauczycieli przedszkola.
10. Uczestnictwo w szkoleniach i imprezach organizowanych w ramach współpracy z różnymi instytucjami.
11. Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną i innymi instytucjami sprawującymi opiekę nad dzieckiem.
12. Przygotowywanie 2 razy w roku sprawozdania z pracy z dziećmi objętymi pomocą logopedyczną.
13. Wykonywanie innych poleceń dyrektora wynikających z potrzeb przedszkola.

Wymagane kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela logopedy:

1) Bardzo dobra znajomość technologii informacyjnych.
Min. doświadczenie: 1 rok pracy z dziećmi
Min. wykształcenie: Wyższe, kierunkowe

Rodzaj pracy: 1/2 etatu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Liczba wakatów: 1
Przedział wynagrodzenia:
900,00 zł – miesięcznie (Brutto)
Rozpoczęcie pracy: maj 2015
KANDYDATOM na wyżej wymienione stanowiska oferujemy:

Możliwość pracy w zgranym, młodym zespole
Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

Branża:
Praca Edukacja / Szkolenia

Kontakt:
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „AKTYWNI”
ul. Toruńska 239/241
62-600 Koło
Tel. 512 277 489 lub 889 279 907

CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres: spodzielnia.aktywni@wp.pl

Więcej: Oferta pracy na stanowisko logopedy